Nettó 1,1 milliárd forint tervezett ráfordítással a XXI. századi fürdőkultúrát kívánja meghonosítani a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt., amikor egyrészt felújítja, másrészt jelentősen kibővíti a meglévő létesítményt - a nyílt közbeszerzési felhívás a szerdai Közbeszerzési Értesítőben jelent meg.
hirdetés
A projekt keretében három új termálmedence épül, az olasz medence 711 négyzetméteresre bővül és kiegészül egy 23 négyzetméteres pezsgőmedencével, továbbá átalakítják az 50 méteres úszómedencét, amelynek a lelátóját is felújítják. A járulékos munkák része új termálkút fúrása, továbbá öltöző és parkoló építése is.
A munkák becsült értéke nettó 1.108.320.000 forint, amelynek fele uniós és állami támogatás, negyedét a nyíregyházi önkormányzat adja, így a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt.-re is a negyede jut. Az idén 600 millió forintot tud kifizetni a megrendelő, a maradék pénz csak jövőre áll rendelkezésére.
Ajánlatot az a cég tehet, amelynek az elmúlt három év átlagában a nettó árbevétele elérte az évi nettó 1,2 milliárd forintot, amelyből a magasépítés 1 milliárdot tett ki. Az ajánlattételi határidő április 22. Az összességében legelőnyösebb ajánlat lesz a nyertes, de az értékelési szempontok között túlsúlyos az ár. Az eredményhirdetés tervezett időpontja május 3., a szerződéskötésé május 25.
Budai ingatlaniroda keres több éves tapasztalattal rendelkező ingatlan tanácsadó munkatársakat.
Ha úgy szeretnél együtt dolgozni az ingatlanpiacon közel 15 éve sikeres vezető kollégáinkkal, hogy közben a jutalék jelentős része (kétharmada) is Nálad marad, fényképes önéletrajzzal jelentkezz a pszentesi@primalak.hu e-mail címen, vagy lépj kapcsolatba velünk telefonon, a 06-30-839-37-74-es számon!
Az elmúlt egy évben a maradék illúzió is szertefoszlott a reklámpiac rövid távú magára találását illetően, derül ki a Kantar Media kutatásából. A listaáras költéseket vizsgálva az adatok ugyan még minimális növekedést mutattak, a növekvő kedvezmények miatt ugyanakkor milliárdok tűntek el a piacról.