Egy szakmai befektető kívánja megvásárolni a jelenleg szlovák-magyar érdekeltségű miskolci drótgyárat, a D&D Drótáru Ipari és Kereskedelmi Zrt.-t - írta az Észak-Magyarország szombaton.
hirdetés
A cég egyelőre a nicosiai bejegyzésű Encaso Trading Limited nevű szakmai stratégiai befektető nevére került, ezt a társaságot bízta meg a leendő szakmai befektető a banki tárgyalásokkal - nyilatkozta a lapnak Luterán László, a Metáltrade Hungaria Kft. tulajdonosa. Ez a cég korábban a D&D-t is birtokolta.
A korábbi tulajdonos azért döntött az eladás mellett, mert a szakmában, Európában egyedüliként nem álltak résztulajdonosi kapcsolatban alapanyaggyártóval, így óriási volt a kiszolgáltatottságuk, emiatt komoly, előre nem látható veszteséget is felhalmoztak. A Metáltrade 2-3 éve kereste az alkalmas vevőt, míg végül az idén megszülethetett a megállapodás - írta a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei napilap.
A drótgyárban egyébként folyamatos az alapanyagellátás, teljes kapacitással működnek - olvasható az újságban, amely azonban nem nevesítette meg a vevőt
Budai ingatlaniroda keres több éves tapasztalattal rendelkező ingatlan tanácsadó munkatársakat.
Ha úgy szeretnél együtt dolgozni az ingatlanpiacon közel 15 éve sikeres vezető kollégáinkkal, hogy közben a jutalék jelentős része (kétharmada) is Nálad marad, fényképes önéletrajzzal jelentkezz a pszentesi@primalak.hu e-mail címen, vagy lépj kapcsolatba velünk telefonon, a 06-30-839-37-74-es számon!
Az elmúlt egy évben a maradék illúzió is szertefoszlott a reklámpiac rövid távú magára találását illetően, derül ki a Kantar Media kutatásából. A listaáras költéseket vizsgálva az adatok ugyan még minimális növekedést mutattak, a növekvő kedvezmények miatt ugyanakkor milliárdok tűntek el a piacról.