70 emberrel indul a Mercedest kiszolgáló logisztikai bázis


Átadták a német Duvenbeck cégcsoport 4 millió eurós beruházással elkészült logisztikai telephelyét Kecskeméten a Mercedes gyár mellett csütörtökön. Az első szakaszban 5000 négyzetméteren valósult meg a létesítmény, év végéig mintegy 70 főre nő a foglalkoztatottak száma.

A német cég magyarországi leányvállalata, a Duvenbeck IMMO Logisztikai Kft. beruházása az első a Mercedes beszállítók között. A három hektár nagyságú telek több szakaszban épül be: a mai átadással 5000 négyzetméter, a második illetve a harmadik építési szakasz további 4200 négyzetméter kiépítését jelenti. 

Thomas Duvenbeck, a német családi vállalkozás tulajdonosa, a cégcsoport vezetője bemutatta a vállalatot, valamint azt az immár régóta tartó partnerségi kapcsolatot, amely vállalkozását a Daimlerhez köti.

Kuponon innen és túl
Kuponon innen és túl
  • Hol a pénz a kuponozásban?
  • Kupon és/vagy klubkártya?
  • Lojalitásprogramok tapasztalatai
  • Hogy működnek a kedvezménykáryták?


Jelentkezzen kedvezményes áron!

Szemereyné Pataki Klaudia, Kecskemét gazdasági ügyeiért felelős alpolgármestere hangsúlyozta: "Külön örömömre szolgál, hogy egy családi vállalkozás telepedik le városunkban, amely ezzel is példát mutat a kkv-szektornak, és amely később 150 családnak ad majd biztos megélhetést."

Stefan Putzlocher, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. logisztikai vezetője hangsúlyozta: az első gyárkörnyéki logisztikai központ mindössze négy hónap alatt elkészült, így a terveknek megfelelően, a gyártási tesztek beindulásához, az első alkatrészeket pontosan a szereldébe szállítják a Duvenbeck cég telephelyéről. A megnyitón jelen volt Szőcs Géza, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium kulturális államtitkára is.

A Duvenbeck cégcsoport Európában több mint 2300 alkalmazottat foglalkoztat a kontinens 8 országában, 29 leányvállalata révén. Magyarországi ága, képviselete a Duvenbeck IMMO Logisztika Kft. a kecskeméti Daimler beruházással párhuzamosan, alkatrész raktározással, tárolással, valamint a gyártással összehangoltan úgynevezett Just-In-Time, illetve Just-In-Sequence rendszerű beszállítással foglalkozik.
 
MTI 



VI. MFOR Menedzsment Konferencia

"Tehetségmenedzsment a vállalatvezetők szemével"

  • A tehetségmenedzsment szerepe a piaci versenyben
  • A talentmenedzsment programok üzleti értékteremtése
  • A tehetségmenedzsment kulcskérdései
  • Kivételes teljesítmény, kivételes pillanatokban
  • A tehetségmenedzsment felsővezetői aspektusai, talentmenedzsment multinacionális kultúrában
  • Tehetségek munkahelyi integrációja


Kedvezményes jegyek az mfor.hu olvasóinak!

.
Energetikai tanúsítvány

Az ingatlanokról, amelyekben életünk java részét töltjük és amelyekre az összes elfogyasztott energia mintegy 40 százalékát fordítjuk, eddig nem igazán tudtuk, mennyire takarékosak. Persze a rezsiszámlákon keresztül tisztában vagyunk egy-egy lakóingatlan "energiazabálásáról", de ezeknek az információknak csak akkor leszünk maradéktalanul a birtokában, ha már megvettük, vagy kibéreltük a lakást vagy házat. Ez pedig már késő.

Energetikai tanúsítványok a Primalaktól

hirdetés
XI. Mfor Marketing Konferencia

Direkt Marketing: Fókuszban az adat
Jelentkezzen most!

.
Olvasói sarok - fórum
[ 2012-05-16 ] 2400 milliárd van a "párnacihában", pedig a gazdaságot szolgálhatná - vghs
" Igen, ez így van. Raiffeisen bank pl. Devizaszáml..."
[ 2012-05-16 ] Adóssággal elárasztva - bocs
" Elég szomorú, hogy itt tartunk, egyesek jól élnek a ..."
[ 2012-05-15 ] Matolcsy: "évtizedekre konszolidáltuk az államháztartást" - wizesg
" Debil idióta. Meddig lehet egy ilyen balfasz MO-on..."
[ 2012-05-11 ] Patai: a tönk szélére küldené a bankszektort a tranzakciós adó - bóbijub
" a tranzakciós adónál nem az ezrelékmérték adja ki a ..."
[ 2012-05-11 ] Mennyit ér a 100 leggazdagabb kiadvány? - bankár
" Most akkor lehet, hogy Csányi Sándor részére sem kel..."
További témák >>
hirdetés
elrejt
 
.