Az ingatlanokról, amelyekben életünk java részét töltjük és amelyekre az összes elfogyasztott energia mintegy 40 százalékát fordítjuk, eddig nem igazán tudtuk, mennyire takarékosak. Persze a rezsiszámlákon keresztül tisztában vagyunk egy-egy lakóingatlan "energiazabálásáról", de ezeknek az információknak csak akkor leszünk maradéktalanul a birtokában, ha már megvettük, vagy kibéreltük a lakást vagy házat. Ez pedig már késő.
Távozik a Synergon vezére
2011.április 30-ával Litauszki Róbert leköszön a Synergon Informatika Nyrt. vezérigazgatói posztjáról valamint 2011. május 3-i hatállyal lemond igazgatótanácsi tagságáról, és szakmai pályafutását júniustól a Synergonon kívül folytatja. A vezérigazgatói teendőket és hatásköröket további intézkedésig a társaság igazgatótanácsa gyakorolja.
A BÉT honlapján közzétett tájékoztató szerint a fenntartható stabil vállalati teljesítmény és a jövőbeni növekedés megalapozása érdekében a Synergon vállalatcsoport szervezeti átalakítását és a működési költségek racionalizálását célzó munkatervet fogadott el, mely megvalósítása még 2011 májusában meg is kezdődik.
A terv keretein belül a társaság projekt alapú működésre, értékesítés-orientáltságra és költségcsökkentésre törekszik.
Az intézkedések magukba foglalják a társaság vezetési struktúrájának és működési folyamatainak átalakítását, a feladatkörök teljes körű újra meghatározását valamint a leányvállalatok párhuzamos tevékenységeinek összevonását is.
Személyi változások
A változtatásokkal párhuzamosan 2011.április 30-ával Litauszki Róbert leköszön a Synergon Informatika Nyrt. vezérigazgatói posztjáról valamint 2011. május 3-i hatállyal lemond igazgatótanácsi tagságáról, és szakmai pályafutását júniustól a Synergonon kívül folytatja.A vezérigazgatói teendőket és hatásköröket további intézkedésig a társaság igazgatótanácsa gyakorolja.
Ugyancsak 2011. május 3-ával, a Synergon Informatika Nyrt. Igazgatótanácsában betöltött tagsága fenntartása mellett, Vida Szabolcs lemond a Synergon Rendszerintegrátor Kft-ben betöltött ügyvezető igazgatói megbízatásáról, és távozik a társaságtól.
A korábbi vezérigazgató, Lazarovits Márk szintén megválik a Synergon Rendszerintegrátor Kft ügyvezetői megbízatásától, és a továbbiakban, a Synergon Informatika Nyrt. igazgatótanácsi tagsága fenntartása mellett, kiemelt vendor- és ügyfélkapcsolati vezetői feladatkört fog ellátni.
Az Igazgatótanács 2011. május 3-i hatállyal Pap Dávidot nevezte ki a Synergon Rendszerintegrátor Kft. ügyvezetői igazgatói posztjára.
mfor.hu

Eladó lakás 1111 Dayka tér, Budapest XI. ker, 22 000 000 Ft
Eladó lakás 1111 Kende u., Budapest XI. ker, 45 900 000 Ft
Eladó családi ház 1111 Brassó út, Budapest XI. ker, 54 000 000 Ft
Eladó lakás 1131 Népfürdõ u., Budapest XIII. ker, 75 000 000 Ft
Eladó lakás 1111 Tétényi út, Budapest XI. ker, 12 700 000 Ft
Eladó lakás 1111 Fegyvernek u., Budapest XI. ker, 11 700 000 Ft
Eladó lakás 1101 Hatház u., Budapest X. ker, 7 500 000 Ft
Eladó lakás 1111 Ildikó u., Budapest XI. ker, 17 500 000 FtTovábbi eladó ingatlanok
Kiadó lakás 1131 Népfürdõ u., Budapest XIII. ker, 1 000.00 € / hónap
Kiadó lakás 1021 Tulipán u., Budapest II. ker, 296 000 Ft / hónap
Kiadó lakás 1081 Dugonics u., Budapest VIII. ker, 40 000 Ft / hónap
Kiadó lakás 1051 Kossuth Lajos u., Budapest V. ker, 100 000 Ft / hónap
Kiadó iroda 1061 Ó u., Budapest VI. ker, 70 000 Ft / hónap
Kiadó lakás 1111 Bocskai út, Budapest XI. ker, 52 000 Ft / hónap
Kiadó iroda 1131 Visegrádi u., Budapest XIII. ker, 250 000 Ft / hónap
Kiadó lakás 1111 Etele út, Budapest XI. ker, 60 000 Ft / hónapTovábbi kiadó ingatlanok



Az RTL vezérhajóját ostromolja a TV2









