A Világgazdaság úgy tudja, már sok tízmilliárd forinttal és folyamatosan növekvő összeggel tartoznak a hazai lakossági, kis- és középvállalati fogyasztók az áram-, a gáz- és a távhőszolgáltatóknak.
hirdetés
A lap által megkérdezett társaságok mindegyike egyúttal az ügyfelei romló fizetési hajlandóságáról is beszámolt, s nem is feltétlenül a legrosszabb anyagi helyzetű háztartások és a nagycsaládosok késlekednek a fizetéssel. A cikk szerint sok, egyébként rendezett anyagi helyzetű háztartás már hosszabb ideje trükközik: csak akkor fizet, amikor a szolgáltatás kikapcsolása fenyegeti.
Molnár Gábor, a Magyar Gázipari Egyesület igazgatója a Világgazdaságnak azt mondta, áprilistól tovább romlik az amúgy is rosszabb körülmények között élők helyzete, mert megszűnik a gázártámogatás. A szervezet adatai szerint decemberben a négy egyetemes szolgáltatónak együtt 21 milliárd forintos lakossági kinnlevősége volt.
Budai ingatlaniroda keres több éves tapasztalattal rendelkező ingatlan tanácsadó munkatársakat.
Ha úgy szeretnél együtt dolgozni az ingatlanpiacon közel 15 éve sikeres vezető kollégáinkkal, hogy közben a jutalék jelentős része (kétharmada) is Nálad marad, fényképes önéletrajzzal jelentkezz a pszentesi@primalak.hu e-mail címen, vagy lépj kapcsolatba velünk telefonon, a 06-30-839-37-74-es számon!